logo školy domu admin
skolni rok
Zpět Prázdniny a volna Roční plán akcí Termíny pedagogických rad Kroužky Třídní schůzky

Prázdniny a volna

Zahájení školního roku

pondělí 2. 9. 2019

Ukončení školního vyučování

1. pololetí: čtvrtek 30. 1. 2020
2. pololetí: pátek 26. června 2020 

Prázdniny a svátky

Den české státnosti sobota 28. 9. 2019
Den vzniku samostatného československého státu pondělí 28. října 2019
Podzimní prázdniny úterý 29. a středa 30. října 2019
Den boje za svobodu a demokracii neděle 17. listopadu 2019
Vánoční prázdniny od pondělí 23. 12. 2019 do pátku 3. 1. 2020 (nástup do školy v ponděli 6. 1. 2020)
Pololetní prázdniny pátek 31. února 2020
Jarní prázdniny od pondělí 10. do pátku 14. února 2020
Velikonoční prázdniny čtvrtek 9. dubna 2020 (pátek 10. dubna je státní svátek)
Velikonoční pondělí pondělí 13. dubna 2020
Svátek práce pátek 1. května 2020
Den vítězství pátek 8. května 2020
Hlavní prázdniny od středy 1. července do neděle 1. září 2020
Ředitelské volno 29. a 30. června bude plánované ředitelské volno

Roční plán akcípřejít na kapitoly


Termíny pedagogických radpřejít na kapitoly

I. ped. rada ...........
II. ped. rada  
III. ped. rada  
IV. ped. rada  
V. ped. rada  
VI. ped. rada  

Kroužkypřejít na kapitoly

Den Čas Kroužek Vedoucí kroužku Třída
    KROUŽKY BUDOU AKTUALIZOVÁNY V 2. TÝDNU V ZÁŘÍ.
ROZPIS NÍŽE NENÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2019/2020!
   
pondělí 11:45 - 12:15 jazýčky Šikulová I.
pondělí  12:40 - 13:10 hravá čeština Tesárková III. A
pondělí  14:15 - 15:00 SPU Šedá a Hanzlová IV. - V.
pondělí 14:20 - 15:30 základy sportovní gymnastiky a kondiční cvičení  Pekník VI. - IX.
úterý     7:05 - 7:40 doučování - matematika Judová VIII.
úterý   7:10 - 7:40 kroužek anglického jazyka Kynclová III.
úterý   7:15 - 7:55 doučování - anglický jazyk Pytlíková VII. A
úterý 11:45 - 12:30 doučování - český jazyk / matematika Slezáková II.
úterý 14:00 - 14:45 doučování - anglický jazyk Kučerová VIII.
úterý 14:00 - 14:45 chytré hlavičky Rybinová  a Boucníková  VI. - IX.
úterý 14:00 - 14:45 matematicko-fyzikální hrátky Dvořáková VII. - IX.
úterý 15:00 - 15:30 dramatický kroužek Šikulová a Rybinová I.
středa   7:00 - 7:45 zajímavá matematika Ziembová VI. - VIII.
středa   7:10 - 7:40 kroužek anglického jazyka Kynclová III.
středa 12:45 - 13:20 hravá čeština Luňáčková IV. A
středa 13:15 - 14:15 Pohybové hry Lidmila IV. - V.
čtvrtek   7:00 - 7:40 kroužek českého jazyka Holická - Kosková IX.
čtvrtek   7:05 - 7:40 doučování - matematika Judová VI. - VII.
čtvrtek 12:30 - 13:15 SPU Rybinová a Jiskrová I.
čtvrtek 13:20 - 14:05 SPU Rybinová a Jiskrová II. - III.
čtvrtek 14:00 - 14:45 Matematika pro šikovné páťáky Lidmila V.
čtvrtek 14:15 - 15:30 taneční a pohybová průprava Boucníková VI. - VII.
pátek   7:00 - 7:45 příprava na přijímací zkoušky z matematiky Ziembová IX.
pátek   7:05 - 7:40 doučování - český jazyk Škeříková VI. a VIII.

Třídní schůzkypřejít na kapitoly

.
.
.
.